Psychoterapia dla dorosłych i dzieci

medycyna

Najlepszy fachowiec w okolicy

2017-10-17 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: gabinet, lekarz, łódź, medycyna, psychiatra, zdrowie

(...) się bycia ocenianym, ponieważ dobry psycholog czy psychiatra nigdy sobie na to nie pozwoli. Zależy mu natomiast na dotarciu do sedna problemu, co dla wielu pacjentów bywa bardzo bolesne. Zwłaszcza jeżeli większość życia spędzili na wypieraniu swoich problemów, własnego żalu (...)

Aktywne wczasy - odchudzanie i rehabilitacja

2016-12-28 | Michał Firlej

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna

(...) W obecnych czasach można zauważyć, że wcale nie jest łatwo dbać o swoje zdrowe i o dobrą kondycję fizyczną. Wszystko zaś przez to, że wiele godzin spędza się w pracy, bardzo często w pozycji siedzącej, a później trzeba jeszcze dopełnić wiele różnych obowiązków. Wszystko to sprawia, że ludzie zaczynają nieco zaniedbywać swoje zdrowie i mają coraz gorsze samopoczucie. Nic więc dziwnego, że teraz dużym powodzeniem cieszą się takie sposoby wypoczynku, które można spędzić aktywnie, najczęściej na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowaniem może się również cieszyć (...)

Ćwiczenia logopedyczne w leczeniu autyzmu

2015-08-25 | Michał Firlej

frazy kluczowe: lekarstwa, lekarz, logopeda, medycyna, wrocław, zdrowie

(...) dostępnym świecie ich własnego dziecka. Ćwiczenia logopedyczne są świetną metodą terapeutyczną również z powodu możliwości zaangażowania rodziców - obserwując pracę terapeuty mogą powtarzać ćwiczenia w domu, albo zwyczajnie poprosić o wskazówki ćwiczeń domowych.Utrzymywanie kontaktu wzrokowego, próby naśladowania głosów - od tego zwykle (...)

Czym właściwie są te "odżywki"?

2014-10-01 | Michał Firlej

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, sport, zdrowie

(...) rygorystycznych wytycznych dietetyka. Wszyscy jesteśmy zapracowani, zagonieni, wszystkim nam brakuje czasu.Dlatego właśnie powstała idea odżywek, które w szybki sposób uzupełnią niedobory naszej diety. Skoro odgrywają one tak wielką rolę w życiu każdego sportowca, warto chyba wybierać je świadomie.Podstawową sprawą powinien być w tym względzie skład odpowiedniego produktu. Ważne są nie (...)

Nie bój się dentysty

2014-05-20 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, stomatolog, zdrowie, zęby

(...) gabinety dentystyczne są w większości przypadków doskonale wyposażone, a postęp w dziedzinie samych technik dentystycznych jest ogromny, to wciąż zdarza się, że niektórzy dorośli po prostu boją się dentysty.Tymczasem okazuje się, że częste wizyty kontrolne znacząco zmniejszają nie tylko ryzyko występowania (...)

Zawód psychoterapeuty

2014-04-16 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, uroda, zdrowie

(...) warsztaty. Samo uzyskanie prawa do prowadzenia psychoterapii wymaga kolejnych (po studiach) lat kształcenia się. Przykład dobrego specjalisty z zakresu psychoterapii można znaleźć na.Kolejny argument dotyczy kwestii finansowych - psychologia na większości uczelni jest kierunkiem z tak zwanej "wyższej półki"- są to po prostu studia drogie, jeśli decydujemy się (...)