Psychoterapia dla dorosłych i dzieci

lekarstwa

Aktywne wczasy - odchudzanie i rehabilitacja

2016-12-28 | Michał Firlej

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna

(...) szeroka oferta różnego rodzaju masaży, która będzie dostępna w wybranym ośrodku wypoczynkowym.Dla tych, którzy chcieliby pojechać na turnus rehabilitacyjny lub zwyczajnie zrzucić zbędne kilogramy bardzo dobrym rozwiązaniem mogłyby być specjalnie przygotowane wczasy odchudzające. Chcąc sprawdzić, jakie są opinie na temat tego rodzaju formy wypoczynku, można się przekonać że wiele osób wypowiada się bardzo pozytywnie o takiej formie wypoczynku. Polecamy wczasy odchudzające - bardzo wiele osób będzie właśnie wypowiadać się w takim tonie. Jak też można się przekonać, takie (...)

Chora prostata - problem wielu mężczyzn

2016-01-03 | Michał Firlej

frazy kluczowe: apteki, lekarstwa, prostata, rak, uroda, urologia, zdrowie

(...) to poważna i bardzo uciążliwa choroba.Problemy z prostatą zaczynają się zwykle u mężczyzn w podeszłym wieku. W zdecydowanej większości przerost prostaty dotyka starszych ludzi, jednak są wyjątki od tej reguły. Zdarza się, że bardzo młodzi (...)

Ćwiczenia logopedyczne w leczeniu autyzmu

2015-08-25 | Michał Firlej

frazy kluczowe: lekarstwa, lekarz, logopeda, medycyna, wrocław, zdrowie

(...) Autyzm jest w dzisiejszych czasach bardzo często występującą chorobą. To niepokojące zjawisko nasila się z każdym rokiem, a wciąż pozostają nieznane przyczyny jego występowania. To z kolei sprzyja tworzeniu się teorii spiskowych - jedni źródeł autyzmu dopatrują w substancjach zawartych w szczepionkach, takich jak rtęć, inni w toksycznym wpływie (...)

Czym właściwie są te "odżywki"?

2014-10-01 | Michał Firlej

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, sport, zdrowie

(...) Każdy sportowiec, raczej wcześniej niż później, staje przed zadaniem uzupełnienia swojej diety o produkty do tzw. zadań specjalnych. Aktywność fizyczna prowadzi do zwiększenia zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze.Oczywiście, może je zapewnić odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w różnorodne wartości odżywcze. Trudno jest jednak w dzisiejszych czasach przestrzegać (...)

Zawód psychoterapeuty

2014-04-16 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, uroda, zdrowie

(...) toku studiów potrafi przytłoczyć niejednego). Po drugie- psychoterapeuta powinien non stop się dokształcać. Zdobycie dyplomu uczelni wyższej (warto zajrzeć do rankingów i wybrać szkołę z prestiżem) to dopiero początek. W celu ciągłego zwiększania kwalifikacji odbywają się konsultacje z psychoterapeutami z większym stażem pracy, superwizje czy szkolenia i (...)