Psychoterapia dla dorosłych i dzieci

leczenie

Aktywne wczasy - odchudzanie i rehabilitacja

2016-12-28 | Michał Firlej

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna

(...) W obecnych czasach można zauważyć, że wcale nie jest łatwo dbać o swoje zdrowe i o dobrą kondycję fizyczną. Wszystko zaś przez to, że wiele godzin spędza się w pracy, bardzo często w pozycji siedzącej, a później trzeba jeszcze dopełnić wiele różnych obowiązków. Wszystko to sprawia, że ludzie zaczynają nieco zaniedbywać swoje zdrowie i mają coraz gorsze samopoczucie. Nic więc dziwnego, że teraz dużym powodzeniem cieszą się takie sposoby wypoczynku, które można spędzić aktywnie, najczęściej na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowaniem może się również cieszyć (...)

Ból kolan - tu pomogą wkładki stepforward

2016-01-03 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: apteki, kolana, leczenie, stawy, uroda

(...) rzeczywistego problemu. Nieleczony ból kolan promieniuje oraz prowadzi do znacznego ograniczenia możliwości wykonywania codziennych czynności takich jak chodzenie, bieganie, sprzątanie, robienie zakupów czy zwykłe wyjście na spacer z psem lub wycieczkę z rodziną. Z tego też powodu nie warto lekceważyć pojawiającego się bólu, ale (...)

Nie bój się dentysty

2014-05-20 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, stomatolog, zdrowie, zęby

(...) Wielu z nas czuje podświadomy opór przed wizytą u dentysty. Im rzadziej chodzimy, tym większy stres jest związany z tego typu wizytą. Najprawdopodobniej tego rodzaju lęki powstały w dzieciństwie, kiedy to dentysta kojarzył się z niemiłymi wizytami w gabinecie, gdzie używano przestarzałego sprzętu. Mimo ze teraz (...)

Zawód psychoterapeuty

2014-04-16 | Joanna Papuzińska

frazy kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, uroda, zdrowie

(...) poddają się "normalni" ludzie, których przerasta życie. Podejmując decyzję, że psychoterapia będzie źródłem naszych dochodów musimy zdać sobie sprawę z kilku rzeczy.Po pierwsze, studia humanistyczne z psychologii nie należą do najłatwiejszych. Osoby, które nie lubią czytać będą miały duży problem ze studiowaniem (ponieważ mnóstwo literatury naukowej w (...)